вівторок, 3 липня 2012 р.

"Штурмани книжкових морів"Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива - у книг канікул не буває!
               Літній відпочинок дітей – це не бездумне гаяння часу, байдикування. Адже цих золотих днів вистачить не тільки на сонце і на річку з морем, і на заняття спортом та рухливими іграми - а також на читання творів за програмою. Для багатьох юних шанувальників книги літо – це пора, коли можна більше часу присвятити улюбленому заняттю – читанню.
3 липня 2012 року в бібліотеці відбувся конкурс-вікторина  «Штурмани книжкових морів» з учнями 7 та 8 класів. Учасники конкурсу показали швидкість, уміння користуватися словниками, довідниками, енциклопедіями.
Конкурс складався із 4-х турів: «Бібліотечна вікторина», «Що? Де? Як?», «Літературні грінки», «Хто є хто». Учні проявили кмітливість, знання і вміння, що дає право називати їх справжніми друзями книги».

Немає коментарів:

Дописати коментар